05 Temmuz 2018, Perşembe
SİZ DE TÜRAMLI OLMAK İSTEMEZ MİSİNİZ..
Okulumuz hakkında bilgi edinmek, bizleri daha yakından tanımak ve bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız sizleri Gümüşyaka'da bulunan okulumuza bekliyoruz.
28 Mayıs 2018, Pazartesi
UMUTTUR HASRETTİR TÜRKÜLER TEMALI ETKİNLİĞİMİZ...
İnsanın gönül dünyası, gökyüzü ile yeryüzü arasındaki denge ve uyumun simgesi olan müzikle beslenir, dedik. Sonra Türküler dedik, Türküler umuttur, hasrettir, vefadır, dostluktur ve yüreğimizdeki sevgi kıpırtılarıdır, sevgi pınarıdır gürül gürül akan hasrete akan...
17 Mayıs 2018, Perşembe
PİRİ MEHMET PAŞA İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ MISAFİRİMİZ OLMAYA DEVAM EDİYOR...
4/C sınıfı öğrencilerini ve sınıf öğretmenleri Kemal Girgin'i okulumuzda ağırladık. Bahçemizdeki Tıbbı ve Aromatik bitkilerden oluşan bölümü gezerek bitkiler ve okulumuz hakkında bilgi edindiler.
16 Mayıs 2018, Çarşamba
SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ İLE FARKINDALIK YARATAN OPET...
Tarihe Saygı Projesi, Yeşil Yol Projesi, Örnek Köy Projesi, Trafik Dedektifleri Projesi gibi önemli ve bir o kadar da değerli Sosyal Sorumluluk Projelerine imza atan Opet'in, temiz ve sağlıklı bir toplum yaratma mücadelesini amaçladığı Temiz Tuvalet Kampanyası hakkında öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi bilgilendirmek, farkındalık yaratmak adına Gökhan Gür, Kübra Yuva, Firuzcan Çelik okulumuza gelerek seminer gerçekleştirdiler.
14 Mayıs 2018, Pazartesi
AYSİM ALTAY İLE MOTİVASYON SEMİNERİMİZ..
"Her şey bir hayal ile başlar.." diyen, eğitim ve zihin koçu, aynı zamanda yazar olan değerli Aysim Altay okulumuza gelerek öğrencilerimiz ile Motivasyon Semineri gerçekleştirdi.
10 Mayıs 2018, Perşembe
ORHAN VELİ KANIK ŞİİR DİNLETİSİNDEYDİK…
Türk Edebiyatının değerli şairlerinden Orhan Veli Kanık’ın şiirlerinden oluşan, müzikle şiirin iç içe geçtiği “Gün Olur, Alır Başımı Giderim” adlı dinletideydik.
07 Mayıs 2018, Pazartesi
PİRİ MEHMET PAŞA İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİ MİSAFİR ETTİK...
3/C sınıfı öğrencileri ve sınıf öğretmenleri Arzu Özönder okulumuzu ziyaret ederek bahçemizdeki Tıbbı ve Aromatik bitkilerden oluşan bölümü gezip bitkiler ve okulumuz hakkında bilgi edindiler.
28 Nisan 2018, Cumartesi
NARNİA ÜLKESİNDEYDİK...
Edebiyat dünyasının en sevilen romanlarından olan "Narnia Günlükleri"nin tiyatro uyarlamasını izlemek için Cevahir'deydik. Lucy, Edmund, Susan ve Peter ile birlikte bizler de dolaptan geçerek kendimizi Narnia ülkesinde bulduk.
25 Nisan 2018, Çarşamba
GEOFİT BAHÇESİNE GEZİ...
Türkiye'de tek, dünya üzerinde de ılıman iklim kuşağındaki en büyük Geofit Bahçesini gezerek gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakabilmek için neler yapıldığını gördük.
25 Nisan 2018, Çarşamba
YÜRÜYEN KÖŞKE ZİYARET..
Yalova'ya yaptığımız mesleki gezimizde, Atatürk'ün doğa sevgisini bize kanıtlayan, sırf bir ağacın dalları kesilmesin diye raylı sistemle köşkün yerini değiştirten ve adını buradan alan Yürüyen Köşk'ü ziyaret ettik.
25 Nisan 2018, Çarşamba
MESLEKİ GEZİMİZ YALOVA..
Baharın gelmesiyle mesleki anlamda öğrenmeler gerçekleştirmek adına Yalova Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsünü ziyaret ettik. Tıbbi ve Aromatik Bitkiler ile ilgili yapılan çalışmalarını görerek genel çalışmaları hakkında düzenledikleri seminere katıldık.
25 Nisan 2018, Çarşamba
MANTARCILIK SEMİNERİ
Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü ziyareti sırasında yaptıkları mantarcılık çalışmalarını da anlatarak bizlere yol gösterici oldular.